hero

Naszą misją jest stworzenie środowiska dla szczęśliwego przyszłego społeczeństwa bez wojen, dyskryminacji i bezsensownego życia, w którym, we współpracy z rodzicami, małe dziecko rozwija się w wartościową osobowość zdolną do inteligentnego i systematycznego myślenia, etycznie dojrzałą i pozytywnie wpływającą na społeczeństwo.

Jesteśmy pewni, że prawdziwa edukacja jest podstawą wyjścia z każdego kryzysu.

Zrozumienie siebie to szansa na zmianę swojego życia i świata na lepsze.

Połączenie tych dwóch tez jest podstawą naszej pracy z dziećmi.

DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI

Obecnie projekty fundacji Jedność ratują nastolatków przed depresją, pomagają im znaleźć przyjaciół, ujawniają chęć uczenia się i odnalezienia się w zmieniającym się świecie. Niechroniona część społeczeństwa – kobiety i dzieci – otrzymuje wsparcie psychologiczne, wysokiej jakości szkolenia, przestrzeń zaufania i komunikacji w organizacji publicznej, co pozwala im budować własne życie w nowych warunkach.

Wielokulturowe Centrum „Jedność”

Realizując ten projekt, zamierzamy zwiększyć poziom tolerancji między różnymi grupami kulturowymi w lokalnej społeczności Krakowa poprzez tworzenie więzi społecznych między utalentowanymi młodymi ludźmi różnych narodowości.

Фото командиФото команди

FIOH TEAM

FIOH (Future is in Our Hands) - to zespół marzycieli, którzy odważnie wykraczają poza granice przyziemnych celów i nie boją się marzyć o wielkim i bezmiernym. Dla nich przyszłość to nie tylko czas, który nadejdzie "później", to coś, o czym trzeba myśleć, budować i tworzyć JUŻ teraz.

Więcej o projekcie

Cel strategiczny na wrzesień 2024 r.

Szkoła z internatem „Ambassadors of the Future”

Najważniejsze, czego będziemy uczyć dzieci, to marzyć i realizować swoje marzenia. Prawdziwi przywódcy są marzycielami, a ich wielkie marzenia, które będą wdrażane w rzeczywistości, mogą uratować świat przed całkowitym zniszczeniem. Kluczem jest wiedzieć, o czym marzyć.

Фото командиФото команди
Wszystkie projekty