team-image

Nasze wartości

My - zespół "Jedność"- grupa fachowców zajmujących się organizacją wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych i wychowawczych dla dzieci i ich rodziców.

Głównym celem naszej pracy jest jednoczenie ludzi różnych kultur i światopoglądów w celu wychowania godnych, utalentowanych i doświadczonych dzieci.

Niezależnie od ich narodowości, staramy się robić to, co nazywamy "dać dzieciom skrzydła", dla wolnego lotu w przyszłości.

Wierzymy w moc edukacji i jej zdolność do kształtowania przyszłości, w której każde dziecko ma możliwość rozwijać swój potencjał dla zmiany świata na lepsze.

Założyciele fundacji Jedność

Olena Koltunovych i Olena Postolnyk

W oparciu o doświadczenie nabyte w Ukrainie, zespół z powodzeniem realizuje zarówno długoterminowe, jak i jednorazowe projekty edukacyjne na poziomie miejskim i krajowym.

Nauczyciele zespołu kontynuują prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi w ich ojczystym języku, poruszając tematy humanizmu, filozofii praktycznej, retoryki, teatru, literatury i historii.

Celem takich zajęć jest poszerzanie świadomości dzieci i kształtowanie w nich godności, niezależnie od trudności i niesprzyjających okoliczności zewnętrznych.

CZŁONKOWIE ZESPOŁU

image
Jest założycielką i prezeską zarządu fundacji Jedność, dyrektorką finansowa, menedżerką, psychologiem, komunikuje się z instytucjami państwowymi i fundacjami, partnerami, pracuje z dokumentami prawnymi i jest koordynatorką projektów.
Postolnyk Olena
image
Jest założycielką i członkinią zarządu fundacji Jedność, menedżerką projektów edukacyjnych, metodologiem programów edukacyjnych i kulturalnych, wykładowcą-pedagogiem, psychologiem, filozofem, organizuje prace analityczne i badawcze projektów edukacyjnych.
Koltunovych Olena
image
Jest kierowniczką działu fundraisingu, tłumaczką, odpowiada za analizę i pisanie wniosków o granty, nauczycielką języka i literatury ukraińskiej, tutorką-nauczycielką programów edukacyjnych.
Petrova Vitalina
image
Jest kierowniczką działu marketingu, kontent menedżerką, nauczycielką matematyki, retoryki i teatru, kuratorką programów edukacyjnych.
Kelbukova Svitlana
image
Jest administratorką projektów, copywriterką, instruktorem kursów marketingowych, odpowiada za techniczne zabezpieczenie projektów, organizuje regulowanie działań w systemach CRM, koordynatorką projektów.
Masiuk Kateryna
image
Jest menedżerką programu "Jedność Jednoczy", tutorką, wykładowcą, prowadzącą kursy psychologii dla kobiet, a także prowadzi warsztaty kreatywne, kuratorką programów edukacyjnych.
Harashchenko Iryna