fioh team

Zwracając się do młodzieży

FIOH - to zespół marzycieli, którzy odważnie przekraczają granice przyziemnych celów i nie boją się marzyć na wielką skalę. Połączyła nas przyjaźń i jesteśmy razem, aby stworzyć nową rzeczywistość. Odpowiedzialność za przyszłość następnych pokoleń to nasza odpowiedzialność.

Naszą misją jest zjednoczenie młodych, utalentowanych i zmotywowanych ludzi w celu stworzenia wspólnej przyszłości.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze pokolenie jest wyjątkowo utalentowane.

Przyszłość to nie tylko czas "później" - to coś, o czym należy myśleć, budować i tworzyć JUŻ TERAZ.

Jesteśmy generacją zdolną do kreowania piękna na ruinach, zdolną do uczenia się szybciej niż kule, zdolną wierzyć mocniej niż stal. Przekonujemy się o tym regularnie podczas tworzenia projektów i uczestniczenia w spotkaniach młodzieżowych.

Zapraszamy do wspólnego uczenia się, poznawania, odkrywania i nawiązywania przyjaźni dla dobra świata, który wspólnie będziemy budować!

Zdajemy sobie sprawę, że nasze pokolenie jest wyjątkowo utalentowane.

Zespół FIOH

Studiuję na UKEN na kierunku "Zarządzanie oświatą i organizacjami pozarządowymi".

Jestem tutorką w Fundacji Jedność i uwielbiam pracować z nastolatkami. Ponadto lubię pracować ze słowem, piszę poezję i prozę.

Marzę o zbudowaniu szkoły edukacji przyszłości. Szkoły, która wychowuje szczęśliwych ludzi. Marzę o nowym systemie, który uczy, jak być wolnym, szczęśliwym i podążać za marzeniami.

Dla mnie FIOH to ścieżka do marzeń, którą podążam ramię w ramię z przyjaciółmi. Nasze projekty są cegiełkami przyszłości, które małymi krokami przybliżają nowy świat.

Daria Shcherbatyuk 19 lat

Uwielbiam zarządzanie i języki obce. Dlatego studiuję w języku angielskim na kierunku Modern Business Management.

Lubię brać udział w różnych programach dla młodych liderów. Jest to świetna okazja do zdobycia praktycznej wiedzy i poznania ciekawych ludzi.

Moim marzeniem jest zjednoczenie młodych, utalentowanych, zmotywowanych ludzi, aby razem tworzyć wspólną przyszłość.

Dla mnie FIOH jest możliwością położenia cegły w fundamencie przyszłości, opierając się na sile naszej przyjaźni.

Anton Slesarenko 19 lat

Studiuję na Uniwersytecie Jagiellońskim na Wydziale Stosunków Międzynarodowych. Jestem tutorką dla nastolatków w szkole "Lot" przy Fundacji Jedność, światło w ich oczach jest dla mnie nadzieją.

Jestem również marzycielką, marzę o stworzeniu takiego systemu społecznego, w którym każdy człowiek będzie szczęśliwy, co oznacza, że będzie robił to, co kocha i z korzyścią dla społeczeństwa. Marzę o tym, by pewnego dnia idąc ulicą widzieć uśmiech i radość, a nie szarość i smutek.

Czym dla mnie jest FIOH?

Dla mnie FIOH to ciągłe wspólne poszukiwanie sensów, by dzielić się odkryciami ze światem. Wraz z zespołem tworzymy projekty, które jednoczą myślących młodych ludzi w celu kreowania przyszłości.

Maria Nestiurina 19 lat

Z radością i wdzięcznością pełnię rolę tutora dla nastolatków w Fundacji Jedność

Marzę o tym, by wychować się na świadomą, uczciwą i dobrą osobę.

Marzę, aby nasze pokolenie stało się inteligentne.

Marzę o tym, abyśmy jako zespół FIOH byli w stanie pomóc dzieciom stać się dojrzałymi do tego, by zbudować szczęśliwą przyszłość.

Marzę o tym, aby zostać godną nauczycielką, pomagać dzieciom rozwijać godność ich osobowości i realizować dobre marzenia.

Maria Shynkovenko 19 lat

Uczennica Liceum Sztuk Plastycznych "Cosinus" w Krakowie.

Twórczość to dla mnie coś więcej niż zainteresowanie - to sposób na życie: poezja, dzieła sztuki... a kiedy w moim życiu pojawił się teatr, zakochałam się. Teraz zdaję sobie sprawę, że to na całe życie)

Marzę o tym, aby teatr stał się narzędziem do kształcenia społeczeństwa, aby rozbudzał człowieka w każdym z nas.

Czym dla mnie jest FIOH?

FIOH to o Przyjaźni, dla której każdego dnia jestem gotowa walczyć z własnymi słabościami i wybierać marzenie. To doskonalenie każdego aspektu swojej duszy i wolność bycia sobą.

Maria Onofriichuk 16 lat

Studiuję na UEK, na kierunku Zarządzanie Projektami. Uwielbiam chodzić po górach i jeździć na nartach.

Marzę o stworzeniu nowej epoki Renesansu. Uważam, że moje miejsce w przyszłości jest jako przedsiębiorcy, który służy nauczycielom i twórcom, będąc mecenasem sztuki.

Dla mnie FIOH to poszukiwanie podobnie myślących ludzi - młodzieży z różnymi przeznaczeniami - aby wspólnie budować przyszłość.

Illia Podorov 18 lat